Achille Giacometti (IT)
Andrei Milchev (BG)
Andrzej Stasiak (CH)
Angel Moreno (ES)
Angelo Rosa (IT)
Antonio Ortiz-Ambriz (ES)
Antti Niemi (SE)
Anze Losdorfer Bozic (SI)
Charles Dorman (IE)
Christos Likos (AT)
Cristian Micheletti (IT)
Dalibor Chevizovich (RS)
Dalibor Sekulic (RS)
Daoulas Kostas (DE)
Davide Michieletto (UK)
Dimitris Vlassopoulos (GR)
Dorothy Buck (UK)
Drakopoulos Vasileios (GR)
Drossel Barbara (DE)
Dusan Racko (SK)
Emanuele Locatelli (AT)
Enzo Orlandini (IT)
Felix H. Schacher (DE)
Franco Ferrari (PL)
Gianluca Lattanzi (IT)
Giuseppe Battaglia (UK)
Gareth Alexander (UK)
Henri Orland (FR)
Ivan Coluzza (ES)
Jan Smrek (AT)
Joanna Sulkowska (PL)
Jordi Ignés (ES)
Julyan Cartwright (ES)
Kalina Peneva (DE)
Käthe Dahlström (FI)
Kurt Kremer (DE)
Labropoulou Sofia (GR)
Lisbeth Fajstrup (DK)
Luca Tubiana (AT)
Marek Cieplak (PL)
Maria Barbi (FR)
Marina Lusic (DE)
Mark Miller (UK)
Matthew Turner (UK)
Matthieu Wyart (CH)
Miha Ravnik (SI)
Miljko Sataric (RS)
Myfanwy Evans (DE)
Noam Kaplan (IL)
Patricia Faisca (PT)
Pavlos Stefanou (CY)

Peter Cifra (SK)
Peter Virnau (DE)
Pietro Faccioli (IT)
Raffaello Potestio (IT)
Ralf Everaers (FR)
Rudi Podgornik (CN_X_HK)
Rui Travasso (PT)
Simon Čopar (SI)
Slobodan Zdravkovic (RS)
Slobodan Zumer (SI)
Sophie Jackson (UK)
Tatjana SKRBIC (IT)
Teresa Lopez-Leon (FR)
Tiina Salminen (FI)
Valentino Bianco (ES)
Vladimira Novotna (CZ)
Wolfhard Janke (DE)
Yani Zhao (DE)
Zuzana Benkova (SK)
Theodora Ioannidou (GR)
Louis Kauffman (USA)
Eleni Panagiotou
Mikhail Volkov (FR)
Egor Babaev (SE)
Nevena Ilieva (BG)
Johan Nilsson (SE)
Marcin Piatek (PL)
Maxim Chernodub (FR)
Flavio Romano (IT)
Adil Mughal (UK)
Nicola Pugno (IT)
Marina Scarpa (IT)
Pawel Dabrowski-Tumanski (PL)
Agnese Barbensi (UK)
Bojana Lucic (DE)
Eoin Hurley (IE)
Giada Forte (UK)
Enrico Carlon (BE)
Dimoklis Gkountaroulis (CH)
Aurica Chiriac (RO)
Alexei Vladimirovich Chizhov (RU)
Thomas Machon (UK)
Marcella Palese (IT)
Joaquim Roca (ES)
David Leigh (UK)
Josetxo Pomposo (ES)
Dmitry Zaitsev (PL)
Wenxing Wang (IE)
Sarah Harris (UK)
Sanne Abeln (NL)
Monica Garcia (ES)

Amra Rekic-Vukovic (BA)
Samra Sadikovic (BA)
Samuela Pasquali (FR)
Peter Salamon (HU)
Maya Kleiman (IS)
Beti Andonovik (MK)
Aleksandar Dimitrov (MK)
Nils Baas (NO)
Loredana Nita (RO)
Maria Rapa (RO)
Handan Olgar (TR)
Rıdvan Karapinar (TR)
Nandor Eber (HU)
Silvia Marchesan (IT)
Ecaterina Matei (RO)
Jing Lyu (IE)
Martin Kröger (CH)
Barbara Capone (IT)
Pietro Corsi (IT)
Erik Reimhult (AT)
Peter Van Oostrum (AT)
Mattia Marenda (UK)
Takahiro Sakaue (JP)
Ignacio Pagonabarraga (CH)
Marco di Stefano (SP)
Maria Helena Godinho (PT)
Hans-Wilhelm Nuetzmann (UK)
Daniel Jost (FR)
Hossein Salari (FR)
Stephen Richer (UK)
Riccardo Checchetto (IT)
Naouel Athmane (UK)
Jan Rothoerl (DE)
Maxime Tortora (FR)
Alexei Morozov (RU)
Bartosz Greń (PL)
Szymon Niewieczerzal (PL)
João Especial (PT)
Wanda Niemyska (PL)
Jonathan Nitschke (UK)
Jonathan Bath (UK)
Sean Colloms (UK)
Christian Rohwer (DE)
Victor Reshetnyak (UA)
Elaine Groat (UK)
Duygu Gazioglu (TR)
Fredrik Schaufelberger (UK)
Igor Pinkevych (UA)
Agnes Noy (UK)
Mark Leake (UK)